تبلیغات
صدای ملکوت - معرفی عظیم‌ترین دستآوردهای انقلاب اسلامی در سالنامه امید
معرفی عظیم‌ترین دستآوردهای انقلاب اسلامی در سالنامه امید


پایگاه دستآوردهای انقلاب اسلامی، به ابتکار جمعی از محققان و فضلای حوزه، سالنامه 1393 تحت عنوان «امید» را با هدف معرفی دستآوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی، با طراحی و محتوای جدید منتشر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در سالنمای دستآوردهای انقلاب اسلامی، تلاش شده تا کام‌یابی‌ها، توفیقات و نکات مثبت کارنامه عملکرد نظام اسلامی، بازخوانی و اطلاع‌رسانی شده، به طور طبیعی موجب تزریق روح امید به آینده، افزایش خودباوری، تحکیم هویت انقلابی و اثبات کارآمدی نظام اسلامی گردد. البته بدیهی است که نظام اسلامی از کاستی‌هایی نیز رنج برده، اما در یک ارزیابی کلی از مسیر طی شده و با توجه به امکانات و موانع، نمی‌توان چشم بر روی موفقیت‌های سترگ آن فروبست و در مقابل زایش مستمر قدرت، اقتدار، توانمندی و کارآمدی آن سر تعظیم فرود نیاورد.

در این سالنامه، ایام هفته به ترتیب شنبه‌ها‌ به بیانات امام خمینی (ره)، یک‌شنبه‌ها‌ به بیانات مقام معظم رهبری، دو‌شنبه‌ها‌ به بیانات شخصیت‌های بزرگ روحانی، سه‌شنبه‌ها به گفته‌ها و نوشته‌های اندیشمندان، روزنامه‌نگاران و ... خارجی درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی اختصاص یافته، چهارشنبه‌‌ها به معرفی بخشی از جوایز جهانی المپیادهای دانش‌آموزی، پنج‌شنبه‌ها‌ به عملیات‌های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و جمعه‌ها نیز به معرفی کتاب‌های انقلاب اسلامی (هر جمعه 10 کتاب و مجموعا 520 عنوان) اختصاص یافته است، همچنین در هر جمعه، یک مورد از مواردی که در آن، ایران اسلامی دارای جایگاه جهانی است، معرفی شده که جمعا 208 مورد را شامل می‌شود.


همچنین در ابتدای این سالنامه که هر روز ایام هفته آن به موضوعی خاص اختصاص دارد، سند چشم‌انداز ایران در افق 1404 و در انتهای آن، به ترتیب فهرست اماکن و اعلام، پایگاه اطلاع‌رسانی دستآوردهای انقلاب اسلامی در یک نگاه، کارنامه عملکرد نظام اسلامی در مناطق محروم و وصیت‌نامة سیاسی ـ الهی امام خمینی (ره) آورده شده است.

در بخشی از مقدمه این سالنامه موضوعی و مناسبتی با اشاره به این که «امید» دومین سالنمای دستآوردهای انقلاب اسلامی است، آورده شده که تجربه نخستین آن هر چند دیر هنگام به بازار عرضه و کاستی‌هایی در شکل، محتوا و توزیع داشت، اما از استقبال خوبی برخوردار بود و نقد و نظرهایی را نیز برانگیخت که امتزاج حاصل از نظرات مختلف و تجربه‌های متفاوت، بر رشد، شکوفایی و غنای آن افزود؛ از این رو هچون گذشته آرای منتقدان دلسوز را به دیدة منت می‌گذاریم و از آن استقبال می‌کنیم.

برپایه این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این سالنامه موضوعی و آشنایی بیشتر با دستآوردها و موفقیت های نظام مقدس اسلامی در عرصه های مختلف، با شماره تلفن های 5 – 02537838954 تماس حاصل نمایند.
ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در شنبه 5 بهمن 1392ساعــت09:53 ق.ظ تــوسط عظیم جان آبادی | نظرات ()
طبقه بندی: دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران،