تبلیغات
صدای ملکوت - تشکر فرمانده سپاه بوشهر از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تشکر فرمانده سپاه بوشهر از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار "فتح‌اله جمیری" فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر در پیامی از حضور حماسی و شورانگیز بسیجیان، پاسداران و مردم استان بوشهر برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه تشکر کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بسیجیان دریادل، پاسداران سبزپوش حریم ولایت و مردم شریف استان

حضور حماسی و شورانگیزتان در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه امسال، صفحه درخشان دیگری از افتخارات پر شمار شما مردم بصیر و ولایتمدار و همیشه در صحنه استان بوشهر را رقم زد و صحنه بیادماندنی و زیبایی از مراتب وفاداری و دلدادگیتان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را در انظار جهانیان به منصه ظهور رساند.

درود بی‌پایان خداوند بزرگ بر تک تک شما مرد و زن و پیر و جوان بوشهری که در همه عرصه‌های وفا داری به اسلام عزیز و دست آوردهای گرانبهای انقلاب شکوه‌مند اسلامی، همچون راست قامتان و رادمردان تاریخ اسلام و انسانیت، چون خورشید می‌درخشید.

دوستان و دشمنان این دیار، هماره در تمام صحنه‌ها، صلابت و دلاوری و پای مردی و اقتدار شما در سایه بصیرت و ولایتمداری را به نظاره نشسته‌اند.

اینجانب، ضمن سپاس از درگاه خدای متعال و نثار درود به روح بلند امام عزیز به عنوان سلسله جنبان شجره طیبه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همه شهدای بخون خفته این مرز و بوم و نیز با تجدید عهد و پیمان با بزرگ پرچم دار انقلاب حضرت امام خامنه‌ای، مراتب سپاسگذاری و امتنان قلبی خود را به حضور تک تک شما بسیجیان عزیز و همه اهالی غیرتمند استان بوشهر تقدیم می‌نمایم و امیدوارم پرشور‌تر از همیشه در تمام عرصه‌های وفاداری به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، افتخار آفرین باشید.

سرتیپ دوم پاسدار فتح‌اله جمیری
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر

ادامه مــطلب
+ نوشته شـــده در دوشنبه 12 اسفند 1392ساعــت11:06 ق.ظ تــوسط عظیم جان آبادی | نظرات ()
طبقه بندی: نقش مردم در پیروزی انقلاب اسلامی ایران،